Alles over Bokeh
Workshops & Excursies | Fotoreizen | Personal Coaching | Maatwerk | Tips & Tricks | Fotoclub | Cadeaukaart
In deze enorm leerzame workshop leer je alles over bokeh. Bokeh is afgeleid van het Japanse woord boke, wat letterlijk "onscherpte" betekent. Je kent het wel van die mooie foto's met een scherp ondewerp en een mooi zachte achtergrond. Of met van die prachtige lichtvlekken in de achtergrond, ookwel in de volksmond "bokehbollen" genoemd.
Maar hoe maak je nu van die mooie foto's en hoe kun je zelf de bokeh beinvloeden in je foto. Daar is een redelijk duidelijke theorie over waar ik jullie graag alles over vertel.
Deze workshop start dan ook bij mij in de studio, waar ik jullie door middel van voorbeelden laat zien wat er gebeurt bij kleine aanpassingen in je camera. Deze techniek is zeer geschikt voor macrofotografie, maar ook voor bijvoorbeeld dieren- of portretfotografie.
Deze workshop sluit perfect aan bij de workshop Soft Focus, daarom is het ook mogelijk om een combinatie van deze workshop "alles over bokeh" en "soft focus" te boeken. Dit is de perfecte combinatie wanneer je jouw macrofotografie/portretfotografie (natuurlijk licht)/dierenfotografie naar een hoger niveau wilt tillen.
Wat leer je tijdens deze workshop?
- je leert je camera correct in te stellen voor het juiste effect
- je leert de achtergrond goed te gebruiken
- je leert door eerst de theorie te horen en dat later zelf in de praktijk te brengen
Wat zijn je vaardigheden voor deze workshop?
In principe kan iedereen op ieder niveau meedoen, maar het helpt wel als je al bekend met de belichtingsdriehoek en je dus de termen diafragma, sluitertijd en iso kent.
Wat heb je nodig voor deze workshop?
- digitale spiegelreflex of systeemcamera welke de Av/A en/of M stand heeft
- een lens met een zo groot mogelijk diafragma, ofwel een hele lage f-waarde. Liefst rond de f2.8, maar iets hoger kan ook
- de lens kan een macrolens of een telelens zijn, lenzen met een grote hoek zijn minder geschikt omdat ze vaak een grotere mate van scherpte hebben
- een statief is niet noodzakelijk, maar kan handig zijn mochten we binnen oefenen
Aantal deelnemers
De workshop gaat door bij een minimum van 6 deelnemers, het maximum aantal deelnemers is 10.
Waar en wanneer?
Locatie: in de studio van in2pictures fotoschool en evt in de directe omgeving buiten
Tijdstip: 10:00 uur tot +/- 13:00, de werkelijke eindtijd kan iets afwijken.
De data van deze workshop vind je onderaan deze pagina.
Betaling
De prijs voor deze workshop is 79 euro per persoon.
Mocht je graag ook de workshop Soft Focus volgen dan kun je deze twee workshops ook in combinatie met korting boeken. Zie de artikelen onderaan deze pagina. De prijs van beide workshops samen is dan geen 158 maar 139 euro!
Je betaalt het gehele bedrag van deze workshop direct bij reservering via Klarna. Na bevestiging van deze reservering wordt de betaling meteen geactiveerd en dus voldaan. Je kiest bij Klarna zelf de gewenste betaalmethode. Ook wanneer je gekozen hebt voor “achteraf betalen via Klarna” wordt deze workshop direct geïnd, zoals aangegeven in onze algemene voorwaarden.
OH NEE.... ZIT DE WORKSHOP VOL??
Is de workshop vol of is de workshop al voorbij? Meld je dan aan onderaan deze pagina en laat jezelf op de reservelijst plaatsen. Dit kost niets, maar wanneer er voldoende deelnemers zijn kan er gekeken worden naar een tweede datum.
- Alles over Bokeh
Workshop: Alles over Bokeh
Datum: zaterdag 15 april 2023
Locatie: Studio van de in2pictures fotoschool in Hoogvliet
Tijd: 10:00 uur tot +/- 13:00
Prijs: 79 euro€ 79,00 - Combi "Alles over Bokeh" & "Soft Focus" 15 april en 29 april 2023
Workshop: Alles over Bokeh
Datum: zaterdag 15 april 2023
én
Workshop: Soft Focus
Datum: zaterdag 29 april 2023
Prijs: 139 euro€ 139,00 - ZIT DE BOKEH WORKSHOP VOL??
Zit de workshop van je keuze vol of is de workshop al voorbij?
Zet jezelf dan op de reservelijst! Het op de reservelijst plaatsen is gratis en vrijblijvend.